Newsy

09.08.2020 Oszustwo wakacyjne: co nam grozi podczas urlopu?

Wprawdzie wakacje 2020 nie przypominają poprzednich, to jednak spora rzesza Polaków, pomimo ciągle istniejącego zagrożenia epidemicznego,... więcej »

09.08.2020 Tytuł egzekucyjny a wykonawczy. Jak sporządzić wniosek egzekucyjny?

Artykuł tłumaczy jak w prawidłowy sposób wszcząć postępowanie egzekucyjne. Dowiemy się czym jest tytuł egzekucyjny, czy jest tytuł... więcej »

09.08.2020 Dbałość o środowisko, społeczeństwo i ład korporacyjny zwiększa wartość firmy

Fundusze inwestujące w oparciu o czynniki ESG osiągają lepsze wyniki od tych, które skupiają się wyłącznie lub przede wszystkim na... więcej »

08.08.2020 Ile zarabia informatyk w czasie pandemii? Więcej niż rok temu

Ile zarabia informatyk w czasie pandemii? Jak wynika z najświeższych danych opublikowanych przez No Fluff Jobs, przeciętny przedstawiciel tej... więcej »

08.08.2020 Do czego przyda nam się ubezpieczenie na żądanie?

Już 31% konsumentów zgłasza zainteresowanie ubezpieczeniami na żądanie - podaje Capgemini. Jest to efekt zmiany zachowań konsumenckich i... więcej »

08.08.2020 Wynajem biura: czy negocjacje umów w pandemii są udane?

Wraz z wybuchem pandemii wiele firm z regionu CEE zdecydowała się na ograniczenie swojej działalności lub wysłanie pracowników na home... więcej »

07.08.2020 Brokerzy, spready i początkujący inwestorzy. Na co należy uważać?

Oprocentowanie lokat już od dłuższego czasu pozostawia wiele do życzenia. Ze względu na rosnące ceny coraz trudniej jest też zyskowne... więcej »

07.08.2020 Podatek VAT: sprzedaż wysyłkowa na terytorium kraju

Sprzedaż wysyłkowa na terytorium kraju to pojęcie odnoszące się do dostawców z innych krajów UE, którzy dokonują sprzedaży swoich... więcej »

07.08.2020 Darowizna pieniędzy od synowej zwolniona z podatku?

Ważne jest to, kto daruje, a nie z którego konta pochodzą pieniądze. Do takich wniosków można dojść po analizie interpretacji podatkowej... więcej »

07.08.2020 Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce. Łatwo czy nie?

Przed nami pierwsza odsłona Indexu Stanu Biznesu - nowe badanie Instytutu Badań Spraw Publicznych będzie cyklicznie sprawdzać, w jakim stopniu... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 . 4 następne »
źródło: eGospodarka.pl